Активно електронско и мобилно банкарство на Силк Роуд Банка без надомест за активирање

Скопје, 17.06.2022 – Силк Роуд Банка воведе промотивен период за електронско и/или мобилно банкарство без надомест за активирање.

 

Имено, сите нови корисници, физички и правни лица резиденти, ќе можат да ја активираат услугата електронско и/или мобилно банкарство со привилегија за плаќање, без надомест, промотивно до 31.08.2022 година.

 

Електронското и мобилно банкарство на Силк Роуд Банка ви овозможува 24/7 преглед во состојба на Вашата трансакциска или штедна сметка, преглед на кредити и картички, можност за вршење плаќања во земјата и странство и менувачница.


Посетете ја најблиската експозитура на Банката, пополнете барање и бидете во тек со најновите трендови во банкарското работење.


Со почит,

Силк Роуд Банка АД Скопје

 

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.