Курсна листа

МЕНУВАЧКА КУРСНА ЛИСТА БРОЈ: 117


ВАЖИ ОД ДАТУМ: 24.06.2022


ОЗНАКА ПАРИТЕТ КУПОВЕН ПРОДАЖЕН
EUR 1 61.3000 61.8000
AUD 1 39.5740 41.4147
CAD 1 44.2647 46.3236
DKK 1 8.0927 8.4691
JPY 100 0.4236 0.4433
NOK 1 5.7470 6.0143
SEK 1 5.6235 5.8851
CHF 1 59.4275 62.1916
GBP 1 70.1468 73.4094
USD 1 56.8477 60.0641

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.