AMEX Global Benefits

AMEX Global Benefits

Hertz

Со Вашата American Express картичка регистрирајте се на Hertz Gold Plus Rewards програмата и уживајте во специјалните привилегии и поволности на Hertz услугите.

Повеќе

Red by Dufry

Искористете го најдоброто од вашето патување во и надвор од аеродромот. Подобните членови на American Express кредитните картички се поканети да се регистрираат со бесплатно членство во RED BY Dufry за да уживаат во попустите и наградите во сите Dufry shops.

Повеќе

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.