Контакт центар за работа со картичкиПочитувани, 

Ве информираме дека контакт бројот за работа со картички 0800 44 111 не е повеќе во функција. 

Сите информации поврзани со платежните картички издадени од банката можете да ги добиете на следниве телефонски броеви 02/3203-555 или 070/406-555. 

Со почит, 
Силк Роуд Банка АД Скопје


СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.