Можен прекин во услугите

Почитувани клиенти,
 

Поради редовно техничко одржување на банкарските системи, ве известуваме дека во недела, во интервал од 02:00-05:00 часот, можни се прекини при плаќање со платежни картички и подигнување на готовина од банкомати.

 
Однапред ви благодариме на разбирањето.

Со почит,
Силк Роуд Банка АД скопје

СТАНЕТЕ НАШ КЛИЕНТ И ИЗБЕРЕТЕ ЈА УСЛУГАТА КОЈА НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА

Пополнете ја контакт формата и наведете го вашето барање

Подесувања за колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. На веб страницата www.silkroadbank.com.mk користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство при идната посета на веб страницата. Детални информации за начинот на кој можете да ги смените Вашите преференции за веб колачињата можете да најдете во нашиот документ Политика за приватност и Политика за колачиња.